Продавец Rolletto развивает свой бизнес на Prom.ua 1 год.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
9 отзывов
+38068 900 70 90
+38073 900 50 90
+38099 900 50 90
Добавить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Як правильно робити замір?

Як правильно робити замір?

Заміри тканинних ролет відкритого типу

Важливо правильно підібрати розмір. Оскільки ціна вказана за одиницю товару(де одиниця є 0,5 м.кв ролети).Усі прорахунки  здійснюються згідно  розмірів замовника, ціна формується відповідно до площі замовлення.

 

Рисунок 1. Вимірювання ролети відкритого типу

Ширина. Для правильного заміру вказується ширина від стику штапика до рами з однієї сторони, і стику штапика до рами з другої сторони – це буде ширина тканини (див. рис. 1). В ролетах з механізмом відкритого типу габаритна ширина ролети буде більша на 38 мм від ширини тканини, за рахунок верхніх бокових монтажних кріплень. Заміряна таким чином ролета повністю закриває склопакет та штапик вікна і забезпечує максимальне перекриття світлового отвору.

Висота. Для правильного заміру тканинної ролети вказується розмір від стику штапика до рами знизу, до стику штапика до рами зверху. Розмір механізму ролети додається до висоти тканини менеджером компанії "Rolletto"автоматично.

Варто звернути увагу на глибину механізму ролети, який має 36мм. Необхідно враховувати відстань від краю механізму ролети до відкосу, оскільки від цієї відстані залежить кут відкривання вікна.

 

Заміри тканинної ролети закритого типу

(П-подібні направляючі, прямокутний штапик)

Ширина

Для правильного заміру вказується ширина від стику штапика до рами з однієї сторони до стику штапика і рами з другої сторони – це буде ширина ролети по краю направляючих, габаритна ширина ролети буде на 20мм ширша від направляючих.

Висота

Для правильного заміру тканинної ролети вказується розмір від стику штапика і рами знизу, до стику штапика і рами зверху.

Увага!!! Відстань від відкосу зверху рами вікна до стику штапика і рами (для глухих вікон) має бути не менше 35 мм!

 

Допускається:

  • незначне відхилення у кольорі комплектації систем та тканин.
  • незначне прогинання валу та хвилястість тканини.
  • при розкрої тканина має властивість поперечного скручування («живіт») — це обумовлено технологічною намоткою тканини в рулоні і не є браком. Такого роду рекламації розглядатися не будуть.
Другие статьи